Pirkti drabužius internetu ar parduotuvėje

Geriau Pirkti Drabužius Internetu ar Parduotuvėje?

By in Patarimai on 2019-09-11

Pirkti drabužius internetu ar parduotuvėje?

Šiandien, kai internetinės parduotuvės vis dažniau prisijaukina klientus, iškyla klausimas: kur pirkti drabužius – internetinėje ar specializuotoje gamintojo parduotuvėje? Tiek vieno, tiek kito tipo parduotuvė turi savų pliusų ir savų minusų. Taigi, jei vis dar svarstote, kur reikėtų įsigyti prekes – apžvelgsime šių parduotuvių teikiamas naudas ir trūkumus.

Parduotuvių pliusai ir minusai

Natūralu, jog prieš įsigyjant drabužį norisi jį paliesti ir apsivilkti. Deja, internetinės parduotuvės šiuo aspektu vis dar „pralošia“ prieš realias parduotuves. Drabužio galite laukti kelias dienas. Tačiau net jį atsiuntus gali paaiškėti, jog drabužio modelis, spalva ar kirpimas – visiškai netinka Jūsų figūros tipui arba nėra tokios geros kokybės, kokios tikėjotės.

Rūbai internetu – greitas ir patogus būdas pirkti norimus daiktus, tačiau tai lyg savotiškas katės pirkimas maiše, kai atsiųstas daiktas gali skirtis nuo to, ką matėte savo ekrane. Žinoma, internetinės parduotuvės turi ir begalę pliusų – nereikia stovėti eilėse, parduotuvė „dirba“ visą parą, o paskutiniu metu itin populiarėja „pagamintų būtent Jums“ drabužių tipas. Tokio tipo drabužius galite susikurti patys t.y. pasirinkti norimą ilgį, apykaklės formą, kirpimą. Ši funkcija nėra pritaikoma realiose parduotuvėse, kur turite rinktis tik iš siūlomo asortimento, o esant reikalui – reikia kreiptis į siuvėją ir papildomai taisyti, siaurinti, trumpinti drabužį.

Drabužių internetu asortimentas

Dažnai internetinėse parduotuvėse galite rasti tokį asortimentą, kurio nėra drabužių parduotuvėse. Taip dažniausiai įvyksta dėl ribotos parduotuvės erdvės, kuomet teikiamų prekių yra daugiau nei lentynų. Žinoma, gali būti ir taip, jog parduotuvės išdėstymas riboja pardavėjus ir ne visi drabužiai yra lengvai matomi.

Visiškai kitokia situacija yra internetinėse parduotuvėse, kur visi drabužiai yra lengvai pasiekiami. Be to, naudojant internetinėse parduotuvėse esančius filtrus, galite greitai ir patogiai išrūšiuoti daiktus ir išsirinkti tinkamiausią.

Grąžinimo garantijos

Tiek internetinės parduotuvės Lietuvoje, tiek užsienyje, dažniausiai pasižymi puikiomis daiktų grąžinimo garantijomis. Taigi nesvarbu, ar daiktą įsigijote internetu ar parduotuvėje – netinkantį ar nepatinkantį daiktą galėsite grąžinti.

Tačiau prekių grąžinimas internetinėms parduotuvėms užsitęsia kiek ilgiau ir, dažniausiai, papildomai kainuoja, nes turite apmokėti siuntimo išlaidas. Išeitis yra: paskutiniu metu internetu pirktos prekės yra priimamos ir realiose parduotuvėse, tačiau prieš tai reikėtų pasidomėti ar pirktą prekę galėsite grąžinti, ar visgi teks siųsti atgal.

Comments are closed.